O nás

"DOKONALOST DETAILU, HARMONIE CELKU"
VSAĎTE NA KVALITU A 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU S BYDLENÍM

 

INVESTOR/DEVELOPER

Na realizaci projektu "Rezidence Nové Město Jičín" spojily své zkušenosti společnosti, které se výstavbě bytových domů věnují již řadu let. 
Investorem výstavby a prodávajícím ve smluvním vztahu se stala nově založená společnost Bytový dům Nové Město Jičín s.r.o.

 

ZHOTOVITEL

Hlavním dodavatelem stavby je královéhradecká společnost FATO a.s., která již 25 let úspěšně působí na stavebním trhu.
Společnost FATO v
 Jičíně postavila nejen několik bytových a rodinných domů, ale v poslední době například úspěšně realizovala výstavbu nové školky na Větrově.
Společnost je hrdým držitelem celé řady významných ocenění a certifikací,
které dokládají její vztah k zajištění kvalitních staveb, ochraně životního prostředí, BOZP, i vztah ke společenské odpovědnosti.

 

PARTNER VÝSTAVBY

Na výstavbě se pak spolupodílí i Jičínská stavební s.r.o. a Koupelny-topení Jičín s.r.o., které v Jičíně realizovaly například projekt nového bytového domu v Ruské ulici, ale i výstavbu menších bytových domů v ulici Jungmannova nebo Čechova.

 

AUTOR PROJEKTU

Samotný projekt pak připravila renomovaná projekční kancelář JCPRO Pavla Jarolímka a Romana Jandery, která pro Jičínskou stavební projektovala právě nový bytový dům v Ruské ulici, ale i již zmíněné menší bytové domy.

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správného fungování webu. Bližší informace o ochraně osobních údajů GDPR k přečtení v Kontaktech.